Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Specjalizujemy się głównie w nieruchomościach komercyjnych, ale pośredniczymy również w kupnie, sprzedaży i wynajmie mniejszych obiektów takich jak mieszkania, domy, działki. Naszym klientom pragniemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, pełną dyskrecję oraz gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji.

Szczególną wagę przywiązujemy do sprecyzowania potrzeb naszych Klientów i dostosowania ich do konkretnych nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy pod konkretny projekt, opracowujemy koncepcję nieruchomości oraz dostosowujemy warunki zabudowy pod zaakceptowaną przez klienta koncepcję.

Pracownicy naszej firmy posiadają uprawnienia i licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami. Współpracujemy z notariuszami, bankami i firmami budowlanymi.

Bierzemy udział w całym procesie wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do sfinalizowania transakcji.

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja naszych klientów.