Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

PARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKA

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » PARK HANDLOWY POLICE TANOWSKA

Proponujemy powierzchnie najmu w nowej inwestycji - PARK HANDLOWY w Policach.

Lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta ( ul. Tanowskiej ), w bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstającego, dużego hostelu. Police to dobrze rozwinięte gospodarczo miasto - od 1969 roku funkcjonują w nim duże zakłady nawozów sztucznych - aktualny właściciel, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" SA, zatrudnia kilka tysięcy pracowników.

W czerwcu 2023 roku Grupa Azoty uruchomiła dodatkowo największy w Europie zakład wytwarzający polipropylen - "Polimery Police" - dający kolejne setki miejsc pracy. Jest to jedna z największych inwestycji w ostatnich latach w Polsce, warta ok. 1,8 mld dolarów.

Główni najemcy Parku Handlowego to sklep spożywczy Biedronka oraz market budowlany PSB Mrówka. Do wynajmu posiadamy jeszcze 3 powierzchnie, każda po ok. 550 m2.

Zainteresowanych najmem zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 509 957 157

mail: biuro@anchoram.pl

Galeria:

PARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKAPARK HANDLOWY POLICE TANOWSKA
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 3135