Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Park Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy Londyńska

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » Park Handlowy Londyńska

Gorzów Wielkopolski - miasto na prawach powiatu, stolica i największe miasto woj. lubuskiego. Gorzów Wlkp. jest siedzibą wojewody lubuskiego oraz zespolonej administracji rządowej na terenie woj. lubuskiego. Według danych z 2017r miasto miało 124 295 mieszkańców.

Park Handlowy Londyńska położony jest w atrakcyjnym miejscu przy głównej ulicy wjazdowej na nowo budowanym osiedlu Europejskim, na podnad 70ha docelowo mającym osiągnąć 20 tyś. mieszkańców. Obecnie mieszka tam już ponad 8800 mieszkańców. Do końca przyszłego roku osiedle zostanie zasiedlone prawie w połowie.

Park handlowy położony obok Biedronki będzie bezpośrednim punktem zakupów pierwszego wyboru.

Okolica inwestycji jest wybitnie handlowa, w bliskim lub bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są: Media Markt, Tesco, Agata Meble, Pepco, Rossman, Salon Abra, hipermarket budowlany OBI, salony i serwisy samochodowe Grupy Volkswagen.

Teren, na którym ma powstać park handlowy objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w Gorzowie Wlkp. Na południu od ulicy Myśliborskiej - teren elementarny 2UC.


Bilans powierzchni dla inwestycji:

• powierzchnia działki nr ewidencyjny gruntu 360/82 - 4669,00 m²
• powierzchnia zabudowy - 1629,35 m²
• powierzchnia użytkowa - 1466,42 m²
• powierzchnia utwardzona kostką betonową - 2421,53 m²
• powierzchnia biologicznie czynna - 618,12 m²
• ilość stanowisk postojowych - 65.

Galeria handlowa graniczy bezpośrednio z obiektem handlowym, w którym zlokalizowany jest sklep Biedronka z ponad 70 miejscami postojowymi oraz sklepem Agata Meble z ponad 258 miejscami parkingowymi.

Lokalizacja


Pobierz katalog inwestycji (1,5 MB)

Galeria:

Park Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy LondyńskaPark Handlowy Londyńska
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 6812