Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Park handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy Kleeberga

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » Park handlowy Kleeberga

Białystok – 10 największe w Polsce miasto, na prawach powiatu, stolica i największe miasto Województwa Podlaskiego. Białystok pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu. Miasto z przyległymi gminami tworzy aglomerację białostocką. Białystok położony jest 60 km od granicy z Białorusią, 140 km z Litwą i 180 km z Rosją. Według danych z 2018 roku miasto miało 297515 mieszkańców. Jest to ponadregionalne centrum akademickie i naukowe – 20 uczelni kształci ok. 45,5 tys. studentów.

Planowany Park Handlowy położony jest w atrakcyjnym miejscu Białegostoku przy ulicy Kleeberga z doskonałym węzłem komunikacyjnym zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Białymstoku Auchan, Selgros, Black Red White, Leroy Merlin, Norauto, przy stacji paliw LOTOS, a przy wjeździe na działkę wolnostojący McDonald’s.

Atutem tego kompleksu handlowego jest zlokalizowanie w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych (m.in. Zawady, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Fasty, Bacieczki).

Park handlowy, Białystok


Informacje o terenie inwestycji:

Teren na którym ma powstać galeria handlowa jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w Białymstoku przy ulicy Kleberga.

Wytyczne MP ZP - teren elementarny 4.1 U,UC,P przeznaczony pod usługi, w tym lokalizacje obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2.

Założenia projektowe:

• Łączna powierzchnia działek: 28 608,65 m2
• Powierzchnia zabudowy : 17 165,19 m2
• Powierzchnia GLA: 12 907,00 m2
• Ilość planowanych lokali: 7-15
• Ilość miejsc parkingowych: 305
• Dachy płaskie.
• Wysokość zabudowy: jedna kondygnacja.
• Ilość wjazdów na działkę: trzy.


Pobierz katalog inwestycji (1,80 MB)

Galeria:

Park handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy KleebergaPark handlowy Kleeberga
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 2430