Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » CH Panorama Gorzów Wlkp.

Centrum Hanlowe Panorama było pierwszym w regionie ośrodkiem zakupowym, które powstało w 2000 roku, jego otwarcie było dużym sukcesem. Centrum Handlowe PANORAMA w tamtym czasie stało się centrum handlu w Gorzowie Wielkopolskim i szerokim otoczeniu miasta (używane w tym czasie hasło reklamowe „Centrum Handlowe Lubuszan” wcale nie było hasłem ponad miarę). Dzięki temu jest bardzo znane i zakorzenione w świadomości mieszkańców Gorzowa i ololicy. Postanowiliśmy jeszcze bardziej dopasować to miejsce do potrzeb naszych Klientów dlatego powstała i jest wdrażana koncepcja rekomercjalizacji.

Centrum Handlowe Nova Panorama zlokalizowana jest w największej dzielnicy Gorzowa -Górczynie, w której mieszka 44 tys mieszkańców. 

CH Panorama to: 

- korzytsne położenie komunikacyjne

- 25 tyś. osób w zasięgu 10-minutowego spaceru

- znana i lubiana od lat lokalizacja

- centrum kompkeksu zakupowego dzielnicy

Zaiteresowanych najmem zapraszamy do kontaktu z nami:

Tel.:

+48 509 957 157

+48 501 600 101

mail: biuro@anchoram.pl 

Galeria:

CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.CH Panorama Gorzów Wlkp.
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 2482