Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Rekomercjalizacja TESCO Gorzów Wlkp. Stary Rynek

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » Rekomercjalizacja TESCO Gorzów Wlkp. Stary Rynek

Proponowany lokal znajduje się w ścisłym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego, w reprezentacyjnym, znanym od lat  miejscu idealnym do handlu. Lokalizacja znajduje się przy ul. Sikorskiego 8-9, jej front w całości przylega do tzw. Starego Rynku (centralny plac miasta). 

Rynek miasta jest  miejscem spotkań mieszkańców, wokół którego skupiona jest duża część lokalnego ruchu handlowego (Drogeria NATURA, Rossman, Silcare, Biedronka, Tiffany, Mustang, Bartek), usług bankowych (Alior, BZ WBK, SKOK, PKO SA, PKO BP, Raiffaisen Polbank, Grupa PBS, Getin, Eurobank, BPH) oraz gastronomii (kawiarnie Śnieżka, restauracja Sofra, Bistro Arena – są to najpopularniejsze lokale w Gorzowie Wlkp.) Okolica charakteryzuje się zarówno wysokim wspólczynnikiem zamieszkania, jak i dużym skupieniem biur i sklepów co dodatkowo zwiększa ilość klientów. 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także Katedra Gorzowska, a bardzo blisko jest bulwar nadwarciański miejsce spotkań i spacerów mieszkańców miasta.

Galeria:

Rekomercjalizacja TESCO Gorzów Wlkp. Stary Rynek
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 2640