Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Park handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy Walczaka

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » Park handlowy Walczaka

Gorzów Wielkopolski - miasto na prawach powiatu, stolica i największe miasto województwa Lubuskiego. Gorzów Wielkopolski jest siedzibą wojewody lubuskiego oraz zespolonej administracji rządowej na terenie województwa lubuskiego. Według danych z 2017 roku miasto miało 124 295 mieszkańców.

Park Handlowy Walczaka położony jest w atrakcyjnym miejscu przy głównej ulicy wjazdowej od strony Gdańska w kierunku centrum miasta na jednym z głównych skrzyżowań z osiedlem Górczyn na którym mieszka ponad 40tys mieszkańców.

Dużym atutem Parku Handlowego Walczaka będzie położenie obok nowo powstającego LIDLA, który będzie bezpośrednim punktem zakupów pierwszego wyboru.

Okolica inwestycji jest wybitnie mieszkaniowa, dobrze skomunikowana, w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowana jest przychodnia obsługująca całe osiedle, w której znajduje się też apteka. Dzięki temu lokalizacja jest dobrze identyfikowana przez mieszkańców.


Teren na którym ma powstać Park Handlowy Walczaka jest objęty warunkami zabudowy, a całość koncepcji jest uzgodniona z konserwatorem zabytków.

Przewidywalny termin otwarcia Lidla i Parku Handlowego czerwiec 2020.

Bilans powierzchni dla inwestycji:

• Powierzchnia działki wraz ze sklepem Lidl - 1,4 ha
• Powierzchnia działki dla parku handlowego - ok. 7000 m2
• Powierzchnia zabudowy wraz ze sklepem Lidl - ok. 3600 m2
• Powierzchnia GLA - 1466,42 m2
• Lokal nr 1 - 537 m2
• Lokal nr 2 - 99,34 m2
• Lokal nr 3 - 1116,07 m2
• Ilość stanowisk postojowych – 93
• Łączna ilość miejsc parkingowych wraz ze sklepem Lidl - 198

Dodatkowo park handlowy graniczy bezpośrednio z obiektem handlowym w którym zlokalizowany jest sklep Lidl z ponad 105 miejscami postojowymi.

Park_handlowy_Walczaka


Pobierz katalog inwestycji (1,5 MB)

Galeria:

Park handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy WalczakaPark handlowy Walczaka
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 4585