Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Galeria A2 PoznańGaleria A2 PoznańGaleria A2 Poznań

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » Galeria A2 Poznań

Sąsiedztwo autostrady A2 i dróg krajowych stworzyły warunki do dynamicznego rozwoju Miasta Poznań oraz podpoznańskich gmin takich jak: Komorniki i Tarnowo Podgórne, które potrafiły wykorzystać te atuty w efekcie czego z roku na rok wzrasta liczba podmiotów gospodarczych – zarówno dużych fabryk znanych koncernów, jak i małych lokalnych przedsiębiorstw. Rozwój gospodarczy przyczynia się w konsekwencji do napływu wielu nowych mieszkańców, a to z kolei powoduje konieczność budowy nowych osiedli mieszkaniowych oraz rozwoju dalszych podmiotów gospodarczych sektora usług.

W związku z powyższym Inwestor podjął decyzję, aby wybudować Centrum Handlowe w rozbudowującym się Parku Handlowym Poznań – Komorniki, w okolicy dużych osiedli mieszkaniowych południowo-zachodniej części miasta Poznania oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Miasta Luboń i Gminy Komorniki, przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 Poznań – Wrocław i autostrady A2 Berlin – Warszawa.

Przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności w Galerii A2 Poznań zapraszamy do kontaktu z nami.

Galeria:

Galeria A2 PoznańGaleria A2 PoznańGaleria A2 Poznań
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 884