Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Porta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w Dziwnówku

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » Porta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w Dziwnówku

Do sprzedaży mamy cały kompleks apartamentowo-hotelowy.  Kompleks jest w trakcie budowy. Przeznaczenie kompleksu według zapotrzebowań klienta, istnieje możliwość wykorzystania całości inwestycji jako hotelu lub jako apartamenty na sprzedaż. Możemy również rozważyć możliwość dzierżawy całego obiektu lub jego części, np. do trzeciego piętra na potrzeby hotelowe. 

PORTA MARE to kompleks apartamentowy położony zaledwie 50m od morza w malowniczej miejscowości Dziwnówek. Z okien od strony północnej rozpościera się przepiękny widok na morze, natomiast od strony południowej na las sosnowy oraz Zatokę Wrzosowską.

Dziwnówek jest miejscowością uzdrowiskową, położoną nad samym morzem w otoczeniu pięknych lasów sosnowych Charakteryzuje się łagodnym morskim klimatem, bardzo korzystnym dla organizmu ludzkiego. Leczniczy mikroklimat wskazany jest dla osób ze schorzeniami dróg oddechowych, układu krążenia i przemiany materii.

Idealna lokalizacja nie jest jedynym atutem "PORTA MARE". Integralną częścią kompleksu będą również korty tenisowe, sala sportowa, boiska do gry w koszykówkę oraz siatkówkę, a dla najmłodszych place zabaw. W na parterze Apartamentowca "Centralnego" umiejscowiony zostanie basen, a na pierwszym piętrze na 900m² powierzchni powstanie SPA.

Dziwnówek jest miejscowością typowo turystyczną i ekologiczną, w której brak jest dużych zakładów pracy i firm prowadzących działalność mającą szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Cechą charakterystyczną miejscowości są szerokie i czyste plaże, do której będą Państwo mieli dostęp z prywatnego zejścia usytuowanego tuż przy budynku.

Najważniejszym dla nas aspektem przy projektowaniu naszych nieruchomości tworzących kompleks Porta Mare był komfort przyszłych jego mieszkańców. Obok licznych atrakcji dodatkowych komfort ten ma zapewnić nowoczesny wygląd zewnętrzny budynków oraz innowacyjny wygląd wnętrz.


Galeria:

Porta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w DziwnówkuPorta Mare kompleks hotelowo- apartamentowy w Dziwnówku

Lokalizacja:

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 2114