Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

To właśnie te cechy najlepiej opisują współpracę z naszą firmią. Jeśli chcecie się Państwo o tym przekonać, to zapraszamy do współpracy!

więcej

Ochota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, Warszawa

Anchoram, Nieruchomości Gorzów

Nieruchomości komercyjne » Ochota na relaks, Warszawa

Budynek mieszkalny, wielorodzinny, z powierzchnią handlowo-usługową w parterze, został zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych, o sile nabywczej od 400 do 750 tysięcy złotych oraz najemcach sieciowych z handlu i usług. W tym celu zaprojektowano zespół mieszkań dwu/trzypokojowych oraz ustawnych kawalarek, które wg. obecnych trendów zakupowych są szybkozbywalne. Ponadto, szczytowe piętro budynku, zostało atrakcyjnie zaprojektowane z możliwością adaptacji na lokale typu Penthouse, których cena za m2 może być relatywnie wyższa. Parter budynku spełnia brzegowe warunki dla lokali użytkowych, stawianych przez wiodące sieci handlowe oraz usługowe w Polsce. W projekcie przewidziano piwnice / komórki lokatorskie dla klientów indywidualnych.

Silną stroną inwestycji jest podłączenie mediów. Węzły ciepłownicze oraz wodne są zlokalizowane w podziemiach istniejącego budynku, co istotnie obniża koszt inwestycji. Nie ma obowiązku zapewnienia dodatkowych miejsc parkingowych.

"Ochota" na relaks

Inwestycja wyróżnia się doskonałym połączeniem z Centrum (4km). Stąd ok. 10 min drogi samochodem dzieli naszą inwestycję od lotniska Chopina.

W najbliższym sąsiedztwie zlokalizowane są m.in.:
• przedszkola nr 176 i 225,
• szkoła podstawowa nr 175,
• gimnazjum nr 16.

Nowa inwestycja powstaje w otulinie terenów zielonych, gdzie w zasięgu spaceru, przyszli mieszkańcy mają do dyspozycji Park Szczęśliwiecki, Park Malickiego oraz starodrzew, tak charakterystyczny dla "Ochoty". Ponadto, okolica posiada pełną infrastrukturę publiczną: sklepy, banki, apteki, fitness, poczta, ścieżki rowerowe oraz place zabaw. W zasięgu ok. 2,5 km zlokalizowane są centra handlowe, tj. Hale Banacha, Blue City, C.H. Reduta oraz Dworzec Zachodni.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum Warszawy

Na pewno, najsilniejszą stroną nowej inwestycji jest jej lokalizacja; ścisłe centrum Warszawa, a jednocześnie cicha i zielona okolica charakterystyczna dla podmiejskich dzielnic. Doskonale skomunikowana ważnymi arteriami stolicy (szybkie wyjazdy z Warszawy na S8 i krajową 7), posiada dogodne połączenia komunikacją miejską (linie 127, 158 i 159).

Położenie w sercu zielonej "Ochoty", między Polem Mokotowskim a Parkiem Szczęśliwickim (15min spacerem) zapewnia unikalne warunki do aktywnego wypoczynku. Blisko basen i zespół rekreacyjny przy ul. Rokosowskiej.


Pobierz katalog inwestycji (2,75 MB)


Galeria:

Ochota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, WarszawaOchota na relaks, Warszawa
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« wróć do listy nieruchomościLicznik odwiedzin oferty: 168